Slovenská hokejbalová extraliga 2009/10 - seniori | |||||||
Najvyššia slovenská hokejbalová súťaž v kategórií seniorov ( MAJSTER SR ) | |||||||
I.polovica základnej časti SHbE | II. polovica základnej časti SHbE | ||||||
I.kolo | 12.9.2009 | XII.kolo | 28.11.2009 | ||||
11:00 | ŠK Evel Profis 32 | HBC Žirafa Žilina | 13:00 | HBC Žirafa Žilina | ŠK Evel Profis 32 | ||
ŠK 98 Pruské | voľno | ŠK 98 Pruské | voľno | ||||
13:00 | HBK Kometa Vrútky | N-Sport Zvolen | 13:00 | N-Sport Zvolen | HBK Kometa Vrútky | ||
13:00 | HbK Fany sport Skalica | RbK Hockey Ružinov | 11:00 | RbK Hockey Ružinov | HbK 87 Skalica | ||
13:00 | ŠKB Izoglobal Martin | LG TPS Doprastav BA | 13:00 | LG TPS Doprastav BA | ŠKB Izoglobal Martin | ||
13:00 | Double Team Žirafa PB | MŠK Kežmarok | 13:00 | MŠK Kežmarok | Double Team Žirafa PB | ||
II.kolo | 19.9.2009 | XIII.kolo | 5.12.2009 | ||||
13:00 | HBC Žirafa Žilina | MŠK Kežmarok | 13:00 | MŠK Kežmarok | HBC Žirafa Žilina | ||
13:00 | LG TPS Doprastav BA | Double Team Žirafa PB | 13:00 | Double Team Žirafa PB | LG TPS Doprastav BA | ||
13:00 | ŠKB Izoglobal Martin | RbK Hockey Ružinov | 11:00 | RbK Hockey Ružinov | ŠKB Izoglobal Martin | ||
13:00 | N-Sport Zvolen | HbK 87 Skalica | 13:00 | HbK 87 Skalica | N-Sport Zvolen | ||
13:00 | ŠK 98 Pruské | HBK Kometa Vrútky | 13:00 | HBK Kometa Vrútky | ŠK 98 Pruské | ||
ŠK Evel Profis 32 | voľno | ŠK Evel Profis 32 | voľno | ||||
III.kolo | 26.9..2009 | XIV.kolo | 12.12.2009 | ||||
HBC Žirafa Žilina | voľno | HBC Žirafa Žilina | voľno | ||||
13:00 | HBK Kometa Vrútky | ŠK Evel Profis 32 | 11:00 | ŠK Evel Profis 32 | HBK Kometa Vrútky | ||
13:00 | HbK 87 Skalica | ŠK 98 Pruské | 13:00 | ŠK 98 Pruské | HbK 87 Skalica | ||
13:00 | ŠKB Izoglobal Martin | N-Sport Zvolen | 13:00 | N-Sport Zvolen | ŠKB Izoglobal Martin | ||
13:00 | Double Team Žirafa PB | RbK Hockey Ružinov | 11:00 | RbK Hockey Ružinov | Double Team Žirafa PB | ||
13:00 | LG TPS Doprastav BA | MŠK Kežmarok | 13:00 | MŠK Kežmarok | LG TPS Doprastav BA | ||
IV.kolo | 3.10.2009 | XV.kolo | 19.12.2009 | ||||
13:00 | HBC Žirafa Žilina | LG TPS Doprastav BA | 13:00 | LG TPS Doprastav BA | HBC Žirafa Žilina | ||
13:00 | MŠK Kežmarok | RbK Hockey Ružinov | 11:00 | RbK Hockey Ružinov | MŠK Kežmarok | ||
13:00 | N-Sport Zvolen | Double Team Žirafa PB | 13:00 | Double Team Žirafa PB | N-Sport Zvolen | ||
13:00 | ŠK 98 Pruské | ŠKB Izoglobal Martin | 13:00 | ŠKB Izoglobal Martin | ŠK 98 Pruské | ||
11:00 | ŠK Evel Profis 32 | HbK 87 Skalica | 13:00 | HbK 87 Skalica | ŠK Evel Profis 32 | ||
HBK Kometa Vrútky | voľno | HBK Kometa Vrútky | voľno | ||||
V.kolo | 10.10.2009 | XVI.kolo | 20.2.2010 | ||||
13:00 | HBK Kometa Vrútky | HBC Žirafa Žilina | 13:00 | HBC Žirafa Žilina | HBK Kometa Vrútky | ||
HbK 87 Skalica | voľno | HbK 87 Skalica | voľno | ||||
13:00 | ŠKB Izoglobal Martin | ŠK Evel Profis 32 | 11:00 | ŠK Evel Profis 32 | ŠKB Izoglobal Martin | ||
13:00 | Double Team Žirafa PB | ŠK 98 Pruské | 13:00 | ŠK 98 Pruské | Double Team Žirafa PB | ||
13:00 | MŠK Kežmarok | N-Sport Zvolen | 13:00 | N-Sport Zvolen | MŠK Kežmarok | ||
13:00 | LG TPS Doprastav BA | RbK Hockey Ružinov | 11:00 | RbK Hockey Ružinov | LG TPS Doprastav BA | ||
VI.kolo | 17.10.2009 | XVII.kolo | 27.2.2010 | ||||
13:00 | HBC Žirafa Žilina | RbK Hockey Ružinov | 11:00 | RbK Hockey Ružinov | HBC Žirafa Žilina | ||
13:00 | N-Sport Zvolen | LG TPS Doprastav BA | 13:00 | LG TPS Doprastav BA | N-Sport Zvolen | ||
13:00 | ŠK 98 Pruské | MŠK Kežmarok | 13:00 | MŠK Kežmarok | ŠK 98 Pruské | ||
11:00 | ŠK Evel Profis 32 | Double Team Žirafa PB | 13:00 | Double Team Žirafa PB | ŠK Evel Profis 32 | ||
ŠKB Izoglobal Martin | voľno | ŠKB Izoglobal Martin | voľno | ||||
13:00 | HBK Kometa Vrútky | HbK 87 Skalica | 13:00 | HbK 87 Skalica | HBK Kometa Vrútky | ||
VII.kolo | 24.10.2009 | XVIII.kolo | 6.3.2010 | ||||
13:00 | HbK 87 Skalica | HBC Žirafa Žilina | 13:00 | HBC Žirafa Žilina | HbK 87 Skalica | ||
13:00 | ŠKB Izoglobal Martin | HBK Kometa Vrútky | 13:00 | HBK Kometa Vrútky | ŠKB Izoglobal Martin | ||
Double Team Žirafa PB | voľno | Double Team Žirafa PB | voľno | ||||
13:00 | MŠK Kežmarok | ŠK Evel Profis 32 | 11:00 | ŠK Evel Profis 32 | MŠK Kežmarok | ||
13:00 | LG TPS Doprastav BA | ŠK 98 Pruské | 13:00 | ŠK 98 Pruské | LG TPS Doprastav BA | ||
13:00 | N-Sport Zvolen | RbK Hockey Ružinov | 11:00 | RbK Hockey Ružinov | N-Sport Zvolen | ||
VIII.kolo | 31.10.2009 | XIX.kolo | 13.3.2010 | ||||
13:00 | HBC Žirafa Žilina | N-Sport Zvolen | 13:00 | N-Sport Zvolen | HBC Žirafa Žilina | ||
13:00 | ŠK 98 Pruské | RbK Hockey Ružinov | 11:00 | RbK Hockey Ružinov | ŠK 98 Pruské | ||
11:00 | ŠK Evel Profis 32 | LG TPS Doprastav BA | 13:00 | LG TPS Doprastav BA | ŠK Evel Profis 32 | ||
MŠK Kežmarok | voľno | MŠK Kežmarok | voľno | ||||
13:00 | HBK Kometa Vrútky | Double Team Žirafa PB | 13:00 | Double Team Žirafa PB | HBK Kometa Vrútky | ||
13:00 | HbK 87 Skalica | ŠKB Izoglobal Martin | 13:00 | ŠKB Izoglobal Martin | HbK 87 Skalica | ||
IX.kolo | 7.11.2009 | XX.kolo | 20.3.2010 | ||||
13:00 | ŠKB Izoglobal Martin | HBC Žirafa Žilina | 13:00 | HBC Žirafa Žilina | ŠKB Izoglobal Martin | ||
13:00 | Double Team Žirafa PB | HbK 87 Skalica | 13:00 | HbK 87 Skalica | Double Team Žirafa PB | ||
13:00 | MŠK Kežmarok | HBK Kometa Vrútky | 13:00 | HBK Kometa Vrútky | MŠK Kežmarok | ||
LG TPS Doprastav BA | voľno | LG TPS Doprastav BA | voľno | ||||
11:00 | RbK Hockey Ružinov | ŠK Evel Profis 32 | 11:00 | ŠK Evel Profis 32 | RbK Hockey Ružinov | ||
13:00 | N-Sport Zvolen | ŠK 98 Pruské | 13:00 | ŠK 98 Pruské | N-Sport Zvolen | ||
X.kolo | 14.11.2009 | XXI.kolo | 27.3.2010 | ||||
13:00 | HBC Žirafa Žilina | ŠK 98 Pruské | 13:00 | ŠK 98 Pruské | HBC Žirafa Žilina | ||
11:00 | ŠK Evel Profis 32 | N-Sport Zvolen | 13:00 | N-Sport Zvolen | ŠK Evel Profis 32 | ||
RbK Hockey Ružinov | voľno | RbK Hockey Ružinov | voľno | ||||
13:00 | HBK Kometa Vrútky | LG TPS Doprastav BA | 13:00 | LG TPS Doprastav BA | HBK Kometa Vrútky | ||
13:00 | HbK 87 Skalica | MŠK Kežmarok | 13:00 | MŠK Kežmarok | HbK 87 Skalica | ||
13:00 | ŠKB Izoglobal Martin | Double Team Žirafa PB | 13:00 | Double Team Žirafa PB | ŠKB Izoglobal Martin | ||
XI.kolo | 21.11.2009 | XXII.kolo | 3.4.2010 | ||||
13:00 | Double Team Žirafa PB | HBC Žirafa Žilina | 13:00 | HBC Žirafa Žilina | Double Team Žirafa PB | ||
13:00 | MŠK Kežmarok | ŠKB Izoglobal Martin | 13:00 | ŠKB Izoglobal Martin | MŠK Kežmarok | ||
13:00 | LG TPS Doprastav BA | HbK 87 Skalica | 13:00 | HbK 87 Skalica | LG TPS Doprastav BA | ||
11:00 | RbK Hockey Ružinov | HBK Kometa Vrútky | 13:00 | HBK Kometa Vrútky | RbK Hockey Ružinov | ||
N-Sport Zvolen | voľno | N-Sport Zvolen | voľno | ||||
13:00 | ŠK 98 Pruské | ŠK Evel Profis 32 | 11:00 | ŠK Evel Profis 32 | ŠK 98 Pruské | ||
Komentáře
Přehled komentářů
Zatím nebyl vložen žádný komentář